Okná na mieru
>>  Plastové okná
>>  Salamander- bluEvolution:82
>>  Brugmann - Prestige Ecoline
>>  Hliníkové okná
>>  Predokenné rolety
>>  Vonkajsie žalúzie
>>  Cenova kalkulácia

Katalóg
>>  Šatníky
>>  Okná
>>  Dvere
>>  Podlaha
>>  Kuchyne
>>  Garážové brány
>>  Stavebné a rekonštrukčné práce

My status

Kvalitné hliníkové okná za naozaj dobrú cenu

 

 

Hlinikove okno Aliplast imperial Absolútnym vrcholom v našej ponuke sú okná z hliníkových profilov ALIPLAST(Pozri tu) . Ich prednosti sa skrývajú v rozmanitej možnosti konštrukcií, vysokej variabilite a komplexnosti systému. Ponúkané profily patria k absolútnej špičke v oblasti statických a tepelnoizolačných vlastností, nepoznajú temer žiadne tvarové a rozmerové obmedzenia. Hliník je obľúbený pre svoj elegantný vzhľad, je extrémne odolný voči poveternostným vplyvom a ponúka neobmedzené možnosti pri výbere farby. Je ideálnym riešením nielen pre veľké polyfunkčné objekty, ale aj nadštandardné novostavby či presklené výklady obchodných prevádzok. Základná charakteristika našich hliníkových okien: Sú absolútne odolné voči poveternostným vplyvom Nepoznajú obmedzenia vo farbe, rozmere a tvare Sú neodolateľné štíhle, šokujúco odolné Vyznačujú sa extrémne dlhou životnosťou Sú stelesnením úspechu ich majiteľov Profilové systémy

Zasklenie

V závislosti od veľkosti okna sklo môže tvoriť až 60% plochy z celého plochy, preto jeho kvalita výrazne ovplyvňuje celkový efekt a účinok Vašich nových okien. Výrazná úspora energií zaručuje rýchlu návratnosť investícii. Dokonalá protihluková ochrana dokáže vytvoriť tiché a príjemné prostredie aj uprostred mesta. Bezpečnostné sklá s veľmi vysokou mierou odolnosti voči pretrhnutiu poskytnú dostatočnú ochranu pre Vás a Vašich najbližších.

Ponúkame 3 základné typy skiel: 

  • Termo – izolačné sklá (výrazné zníženie únikov tepla cez okná zníženie nákladov na energie udržanie tepla vo vnútri izby a chladu v exteriéri odstránenie chladných zón vo Vašom dome vhodné pre všetky typy štandardných okien Ug = 1.1 – 0.5 W/m2.K)
  • Protihlukové sklá (výrazné zníženie prechádzajúceho hluku cez okná vhodné pre domy situované v hlučnom prostredí v blízkosti cesty, diaľnice, železnice alebo letiska Rw = 32 – 43 dB)
  • Bezpečnostné sklá (zvýšenie bezpečnosti vďaka špeciálnej fólii vysoko odolné proti rozbitiu a vlámaniu vhodné do sklenených výkladov, škôl, firiem a zimných záhrad )
Hlinikove okno Aliplast econoline

Kovanie Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou okna, ktorá prispieva k Vašej bezpečnosti a komfortu je kovanie. Moderné systémové kovanie, ktoré zabezpečí dokonalú priliehavosť krídla okna k jeho rámu, čo má za následok, že cez okno neprefukuje ani pri silných nárazoch vetra. Farby Pri hliníkových oknách sa môžete nechať unášať svojou fantáziou a vybrať si farbu podľa Vašich predstáv. Svoju obľúbenú farbu si tu nájdu milovníci prírodných farieb ako aj ľudia preferujúci pastelovejšie farby. Pri hliníkových oknách je možné naniesť farbu dvoma odlišnými spôsobmi, nástrekom alebo eloxovaním. Rozdiel medzi týmito spôsobmi a vhodnosť použitia Vám radi vysvetlíme v našej predajni. Ponuka nástrekov RAL (dodacia doba 4 - 6 týždňov) Ponuka eloxovaných nástrekov (dodacia doba 4 – 6 týždňov) Táto ponuka farieb je len informatívna. Kompletnú ponuku farieb Vám radi predstavíme priamo v našej predajni, kde máme aj vystavených niekoľko našich produktov v reálnej veľkosti a v rôznych farebných odtieňoch