Dvere na mieru
>>  Sprievodca výberom dverí
>>  Interiérové dvere - Katalóg
>>  Katalóg a cenník 2015
>>  Špecialné dvere
>>  Interiérové zárubne
>>  Možnosti interierových dverí
>>  Posuvné dvere
>>  Bezfalcové dvere
>>  Záťažové dvere
>>  Kyvné dvere
>>  Svetlíky
>>  Oblá hrana dverí
>>  Katalóg dekorov
>>  Kľučky a kovania
>>  Cenova kalkulácia
>>  Na stiahnutie

Katalóg
>>  Šatníky
>>  Okná
>>  Dvere
>>  Podlaha
>>  Kuchyne
>>  Garážové brány
>>  Stavebné a rekonštrukčné práce

My status

Obložkové zárubne

Interiérové zárubne

Ku každým interiérovým dverám patria prirodzene aj interiérové zárubne. Ponúkame širokú škálu najrôznejších vyhotovení interiérových zárubní, z ktorej si určite vyberiete. K dispozícii je veľa typov povrchov, dekorov a najrôznejších voliteľných kombinácií.

Solodoor oblozkova zarubna senec cena akcia

Rozmery

Jednokrídlové: 60, 70, 80, 90, 110/197 cm
Dvojkrídlové: 125, 145, 160/197 cm

Obložkové zárubne sa dodávajú na šírku steny 60 až 500 mm s odstupom po 10 mm. Nastaviteľnosť obložky u šírky steny 60, 70 mm je 0 +5 mm, u ostatných šírok 80 – 500 mm je -5 +15 mm. Obložkové zárubne sa dodávajú aj ako požiarne odolné, požiarna odolnosť je EI230 (EW 30). Obložková zárubňa s oblou hranou a s oblým ostením zlepšuje celkový estetický dojem pri vnímaní kompletu dverí a obložkovej zárubne.

Solodoor oblozkova zarubna senec cena akcia

 

Obložkovú zárubňu s oblou obložkou a s klasickým ostením dodávame pre všetky šírky steny 60 – 500 mm a vo všetkých dezénoch. Kombináciu oblej obložky a oblého ostenia možno dodať pre obložkové zárubne na šírku múru 80 – 150 mm pre všetky povrchy FOL a CPL (nemôže byť dodaná pre požiarne odolné obložkové zárubne, pre obložkové zárubne pre posuvné dvere a pre obklad oceľovej zárubne).

Obložkové zárubne je možné dodať s oblou obložkou a s oblým ostením, prípadne iba s oblou obložkou. Variant len oblé ostenie nie je možná. Obložkovú zárubňu s oblou obložkou a s klasickým ostením dodávame pre všetky šírky steny 60 – 500 mm a vo všetkých dezénoch.

solodoor oblozkova zarubna akcia cena Senec

Obklad oceľovej zárubne

solodoor oblozkova zarubna akcia cena Senec

Obklad oceľovej zárubne je možné dodať na existujúcu oceľovú zárubňu podľa ČSN. Aby sa obklad dal nainštalovať, je potrebné dodržať určité podmienky. Podmienky sú uvedené na samostatnom letáku – zameriavacom protokole.

Treba rátať s tým, že dverový priechod sa zúži pribl. o 3 cm a zníži o 1,5 cm. Potrebný je aj zádlab 80 mm vo dverách na zámok.

Minimálna šírka steny 80 mm. Nastaviteľnosť OOZ: – 4 + 10 mm

Obklad oceľovej zárubne Špeciál je určený predovšetkým pre panelové domy, kde sa nedá použiť štandardný obklad oceľovej zárubne.

solodoor oblozkova zarubna akcia cena Senec
solodoor oblozkova zarubna akcia cena Senec

Rozmery

Jednokrídlové: 60, 70, 80, 90/197 cm
Dvojkrídlové: 125, 145, 160/197 cm