Okná na mieru
>>  Plastové okná
>>  Salamander- bluEvolution:82
>>  Brugmann - Prestige Ecoline
>>  Hliníkové okná
>>  Predokenné rolety
>>  Vonkajsie žalúzie
>>  Cenova kalkulácia

Katalóg
>>  Šatníky
>>  Okná
>>  Dvere
>>  Podlaha
>>  Kuchyne
>>  Garážové brány
>>  Stavebné a rekonštrukčné práce

My status

Plastové okná a dvere

 

Medzi našimi poprednými produktami nájdete okná PVC. Na všetky druhy okien vlastníme certifikáty CE, ktoré potvrdzujú zhodu s najprísnejšími európskymi normami. Okná PVC sú vyrobené z najlepších profilov PVC, Brugmann, Salamander a Gealan, dostupných na európskom trhu.
Plasove okna dvre salamander cennik velky biel senec
Ponúkame okná
Brügmann /Salamander
 >> bluEvolution 82
 >> Perfect Ecoline
 >> Prestige Ecoline
Gealan
 >> TermoLine GL Effect
 >> TermoLine GL Premium
  Ponúkame Vám kompletný sortiment plastových okien vhodných pre bytové a rodinné domy či polyfunkčné objekty. Okná sú vyrábané najmodernejšou technológiou z nemeckého profilu. (Pozri TU) Výber vhodného typu okna závisí od vkusu zákazníka ako aj jeho finančných možností, preto máme v ponuke 2 produktové rady, ktoré odzrkadľujú najnovšie technologické trendy. Ku všetkým oknám ponúkame širokú škálu doplnkov od rôznych druhov parapetných dosiek, žalúzií cez bezpečnostné kľučky až po sieťky proti hmyzu.

 

[obrazok] Logo Salamander.jpg  [obrazok] Logo Brugmann.jpg  [obrazok] Logo Gealan.jpg   

Základná charakteristika našich plastových okien

 • Znižujú úniky tepla cez okná až o 50%
 • Utlmujú prichádzajúci hluk z ulice
 • Sú vysoko odolné voči starnutiu a poveternostným vplyvom
 • Vysoká miera bezpečnosti už v základnom prevedení
 • Jednoduchá údržba
Salamander bluevolution

Zasklenie

V závislosti od veľkosti okna sklo môže tvoriť až 60% plochy z celého plochy, preto jeho kvalita výrazne ovplyvňuje celkový efekt a účinok Vašich nových okien. Výrazná úspora energií zaručuje rýchlu návratnosť investícii. Dokonalá protihluková ochrana dokáže vytvoriť tiché a príjemné prostredie aj uprostred mesta. Bezpečnostné sklá s veľmi vysokou mierou odolnosti voči pretrhnutiu poskytnú dostatočnú ochranu pre Vás a Vašich najbližších.


Ponúkame 3 základné typy skiel: 

 • Termo – izolačné sklá (výrazné zníženie únikov tepla cez okná zníženie nákladov na energie udržanie tepla vo vnútri izby a chladu v exteriéri odstránenie chladných zón vo Vašom dome vhodné pre všetky typy štandardných okien Ug = 1.1 – 0.5 W/m2.K)
 • Protihlukové sklá (výrazné zníženie prechádzajúceho hluku cez okná vhodné pre domy situované v hlučnom prostredí v blízkosti cesty, diaľnice, železnice alebo letiska Rw = 32 – 43 dB)
 • Bezpečnostné sklá (zvýšenie bezpečnosti vďaka špeciálnej fólii vysoko odolné proti rozbitiu a vlámaniu vhodné do sklenených výkladov, škôl, firiem a zimných záhrad )

 

Okenné kovanie Winkhaus

kovanie winkhaus plastove okna senec velky biel

Winkhaus autoPilot je inovatívnym, dlhodobo osvedčeným systémom otváravo-sklopného kovania, ktorý je jednotka na trhu v oblastiach stability, bezpečnosti a funkčnosti.
Naviac vyniká komfortom pri spracovávaní a mnohostrannosti použitia.Ponúkame Vám atraktívny a variabilný systém kovania, ktorý je schopný splniť Vaše individuálne požiadavky, ktorý sa prispôsobí na mieru Vašim výrobným procesom a zodpovedá vysokým nárokom Našich koncových zákazníkov.

 

Kľučky

Popri štandardných kľučkách ponúkame:
 • Bezpečnostné kľučky (vhodné proti vlámaniu z exteriéru)
 • Uzamykateľné kľučky (vhodné pre rodiny s malými deťmi)
 • Sklopno-posuvné a zdvižno-posuvné kľučky (vhodné na posuvné systémy)
Pákové kľučky (vhodné na vysoko položené okná, na ktoré sa nedá dosiahnu

 

Farby

Pri plastových oknách je možné naniesť farbu dvoma odlišnými spôsobmi, renolitovou fóliou alebo nástrekom. Rozdiel medzi týmito spôsobmi a vhodnosť použitia Vám radi vysvetlíme v našej predajni.Pri plastových oknách sa môžete nechať unášať svojou fantáziou a vybrať si farbu podľa Vašich predstáv. Svoju obľúbenú farbu si tu nájdu milovníci prírodných farieb ako aj ľudia preferujúci pastelovejšie farby.
 • Štandardná ponuka povrchov (dodacia doba 3 týždne)
 • Ponuka renolitových fólií (dodacia doba 4 - 6 týždne)
 • Ponuka nástrekov RAL (dodacia doba 4 týždne)
Kompletnú ponuku farieb Vám radi predstavíme priamo v našej predajni.